logo

Takıma Sert Uyarı

Genel Menajer Mustafa Aztopal ve Teknik Menajer Yücel Uyar, Başkan İsmail Uyanık’la görüştükten sonra futbol takımıyla bir araya gelip, sert uyarılarda bulundu. Oyunculara işin ciddiyeti bir kez daha hatırlatılırken, kalan 8 haftada kayıp istenmediği ifade edildi

TAHAMMÜL YOK

Yılport Samsunspor’da yönetim, idari kadro ve futbol komitesi Kastamonuspor 1966 yenilgisinin ardından duruma el attı. Genel Menajer Mustafa Aztopal ve Teknik Menajer Yücel Uyar, ilk olarak Başkan İsmail Uyanık’la toplantı yaparak değerlendirmede bulundu. Ardından futbol komitesiyle de bir araya gelen ikili, dün ise futbol takımıyla toplantı yaptı. Toplantıda oyunculara işin ciddiyeti bir kez daha hatırlatılırken, artık herhangi bir puan kaybına tahammül olmadığı belirtildi.

İLK HEDEF 3’TE 3

Mustafa Aztopal ve Yücel Uyar, oyunculara bireysel olarak da eleştirilerini aktardı. Herkesin Kastamonuspor 1966 yenilgisinden ders çıkarmasının da istendiği toplantıda, futbolcuların da bunun bir iş kazası olduğu ve gereğini yapacaklarının sözünü verdiği öğrenildi. Öte yandan takımın ağabeyleri de arkadaşlarını toplayıp gereken uyarıları yaptı. Takım ilk hedefini Bayrampaşa ve Niğde maçlarını kayıpsız geçip, Ankara deplasmanında da şimdiki lider Keçiörengücü’nü yenmek olarak belirledi.

Etiketler: » » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

5+5 = ?